Metallica’nın İki 40. Yıl Konseri San Francisco’dan Canlı Olarak Yayınlanacak

The Coda Collection, Metallica’nın 40. yılını kutlayan iki gecelik özel bir etkinlik olan “40 Years Of Metallica” adlı özel bir küresel canlı yayın etkinliği sunacak.

Amazon Music ve Prime Video kanalları tarafından desteklenen, özel ücretsiz küresel canlı akış, grubun 17 Aralık ve 19 Aralık tarihlerinde San Francisco’daki Chase Center’daki performanslarının tamamını içeriyor.

Dünya çapındaki Metallica hayranları Amazon Music, Amazon Music’in Twitch kanalı ve Prime Video aracılığıyla her iki performansı da evden veya mobil cihazlardan ücretsiz canlı olarak izleyebilecekler. Gösteriler daha sonra 2022’de yalnızca The Coda Collection/Prime Video kanalında izlenmek üzere sunulacak.

Metallica hayranları ayrıca The Coda Collection/Prime Video kanalında hafta sonu konserleri arasında “Cunning Stunts” ve “Orgullo, Pasión, Y Gloria: Tres Noches En La Ciudad De México” da dahil olmak üzere SF Takeover Film Fest kapsamında gösterilen filmleri izleyebilecekler.

The Coda Collection ve Metallica arasındaki bu kapsamlı ortaklığı başlatan 40. yıl dönümü canlı yayını ve filmler, 2022 boyunca yayımlanacak eksiksiz konser filmleri, belgeseller ve grubun kariyerini kapsayan ek içeriklerle birlikte Foo Fighters, Jimi Hendrix, Gratefull Dead ve daha pek çok ünlünün popüler müzik filmlerini de içeren bir iş birliğinin başlangıcı oluyor.

tr_TRTurkish