Metallica Davulcusu Lars Ulrich, Gelecek Albümün Grubun En İyi Albümü Olacağını Söyledi

Metallica davulcusu Lars Ulrich, grubun en iyi albümünün henüz gelmediğini söyledi.

Yeni bir röportajda konuşan Ulrich, 2016 tarihli “Hardwired… To Self-Destruct” sonrası gelecek albümün grubun şimdiye kadar yapacağı en iyi albüm olacağını vadetti.

Ulrich Classic Rock’a konuşurken “en ağır, en havalı şey” ifadesiyle sıradaki albümün olası kimyasını tasvir ederken, “Ama şaka bir yana, eğer hala önümüzdeki albümün en iyi albüm olacağını düşünmüyorsak, o zaman neden yapmaya devam edelim?” diyor ve ekliyor,

“Metallica’da yaratıcı süreci seviyoruz ve kayıt yapmayı bırakacağımızı hayal etmek benim için zor.”

Ulrich, Eylül ayında NME ile grubun merakla beklenen yeni müziği hakkında konuştu. Hayranların bunu ne zaman duymayı bekleyebilecekleri sorulduğunda, “Yeterince yakında değil!” demişti.

Şu anda, tüm bunlarla ilgili en zor şeyin plan yapmaya çalışmak olduğunu söyleyebilirim,” diyen Ulrich şöyle devam ediyor, “çünkü beş dakika sonra bu planlar değişiyorbu sadece şu anda dünyanın durumunun doğası ve biz kabul etmek ve teslim olmak zorundayız.”

Bence bu, dünyanın kırılganlığının ve belki de ara sıra durup, sahip olduklarımıza biraz daha saygılı ve minnettar olmamız ve insan ırkı olarak her şeyin nasıl küstahça olmasını beklediğimiz konusunda ne kadar çabuk raydan çıkabileceğini anlamamız gerektiğinin iyi bir hatırlatıcısı.”

Kapak fotoğrafı: Getty Images

Nme.com

tr_TRTurkish