Lord Bishop Rocks Unutulmaz Bir Performans için İstanbul’da

New Yorklu ünlü gitar virtüözü Lord Bishop, Lord Bishop Rocks turnesi kapsamında 14 Mayıs Cumartesi gecesi Kadıköy The Wall Saloon sahnesinde olacak, açılışta ise İstanbul yeraltı sahnesinden The Dirty Duo kanınızı ısıtacak.

21. yüzyılın en heyecan verici ve müzikal açıdan yetenekli rock üçlüsü olarak tanımlanan Lord Bishop Rocks Hardrock, Funk, Blues, Jazz, Reggae ve Punk’tan etkilenmiş 70’ler sahnesinin karakteristik renklerini Hendrixian Motör Funk olarak adlandırdıkları bir sesle birleştiriyor.

Beatlesque melodilerin, Black Sabbath’ın kasvetinin ve James Brown’ın funk’ının bir araya geldiği müthiş sounduyla öne çıkan Lord Bishop kariyerinde, büyük müzikal rol modelleri Living Color, Johnny & Edgar Winter, Nazareth, Eric Burdon ve daha birçok büyük rockçı ile aynı sahneyi paylaştı.

Kendilerine 21. yüzyılın muhtemelen en abartılı rock üçlüsü olarak ün kazandıran konser kariyeriyle adını duyuran grubun, ham enerjisi ve çarpıcı mizacıyla unutulmaz bir performansa imza atacağı bu özel akşamı kaçırmayın.

Biletler biletix.

tr_TRTurkish