Liam Gallagher’dan Dokunaklı “Too Good For Giving Up” Klibinde Akıl Sağlığı Vurgusu

Liam Gallagher, ‘Too Good For Giving Up’ için dokunaklı yeni bir video paylaştı ve akıl sağlığı derneği Talk Club ile birlikte çalıştı.

Yeni video hafta sonu duyuruldu ve Gallagher, ‘C’mon, You Know’ albümünde yer alan şarkının videosu için Talk Club ile nasıl bir ekip kurduğunu açıkladı. Erkek ruh sağlığını desteklemek için çalışan bir organizasyon olan Talk Club, 2014 yılında çocukluk arkadaşı Steve Yates’i intihar sonucu kaybettikten sonra Ben Akers tarafından kuruldu.

Gallagher, “Hepimiz, ne yazık ki tüm zamanların en yüksek seviyesinde görünen intihardan etkilenen birini tanıyoruz” Diyor ve ekliyor, “Birçok insanı çok erken kaybettim ve konuşmak önemli. Yine de bu şarkıyla yardımcı olabildiğim için gerçekten çok mutluyum ve Talk Club ile ‘Too Good For Giving Up’ parçam üzerinden ortak olacağım.”

Talk Club kurucu ortakları Ben Akers ve Gavin Thorpes bir açıklamada şunları söyledi: “İntihar, 50 yaşın altındaki erkeklerin en büyük katilidir. Ve Liam, o neslin çoğu için bir kahramandır. Bu nedenle, Talk Club’ın farkındalığını artıran, erkeklerin konuşmasını ve zihinsel zindeliklerini geliştirmelerini sağlayan bir konuda onunla iş birliği yapmak hayat kurtaracak.”

Nme.com

What's your reaction?

tr_TRTurkish