Leatherwolf Yaklaşan Albümün İsim Şarkısını Paylaştı: “Kill The Hunted” Yayında

80’ler metal sahnesinin mühim gruplarından Leatherwolf, 11 Kasım’da dinleyiciyle buluşacak yeni stüdyo albümleri “Kill The Hunted”ın isim şarkısını klibi eşliğinde paylaştı.

Kaliforniyalı heavy/power metal grubunun sert, enerjik, marş niteliğinde metal şarkıları yaratma konusundaki doğuştan gelen yeteneğini yansıtan “Kill The Hunted”, esasen 2008’de davulcu/yapımcı Dean Roberts tarafından tasarlandı ancak yeniden ele alınmadı. Grubun kısa bir Avrupa turnesi sonrası dağılmasından yaklaşık on yıl sonra tamamlanan şarkı şimdi dinleyiciyle paylaşıldı.

Roberts, “Eski şarkıcımızla ayrılmamıza neden olan şeyin etkisiyle 2018’de sözleri yazmaya başladım. Yani şarkı benim için çok kişisel ama benzer durumdaki herkes için geçerli olabilir” diyor ve ekliyor,

Şarkı sözleri aslında kendimi keşfetmekle, çevremdeki tüm olumsuz şeyleri keşfetmekle ilgili. Ve bu konuda bir şeyler yapıp bir değişiklik yapmam gerektiğiyle.”

Grup bundan önce yaklaşan albümden, Whitesnake gitaristi Joel Hoekstra’nın konuk olduğu “Hit the Dirt” ve “The Henchman” şarkılarını paylaşarak albümün enerjinden örnekler sunmuştu.

Efsanevi yapımcı/mühendis Randy Burns (Megadeth, Kreator, Helstar) tarafından mikslenen, mastering’i ise Tom Baker (Judas Priest, Mötley Crüe, Pantera) tarafından yapılan albüm, güçlü yeni vokalist Keith Adamiak’ı da vitrine çıkartıyor.

Kurucu üye davulcu Dean Roberts ile birlikte uzun süredir ekipte yer alan gitarist Rob Math, gruba ilk kez 2017 yılında tur üyesi olarak katılan genç gitarist Luke Man, kıdemli basçı, Barry Sparks (MSG, Dokken, Yngwie Malmsteen) ve gitarist/klavyeci Wayne Findlay (MSG, Slavior, Vinnie Moore) grubun göz kamaştırıcı kadrosunu oluşturuyor.

tr_TRTurkish