Konser Fotoğrafçılığı Atölyesi Katılımcılarını Bir Yarışmayla Belirliyor

Nikon Marka Elçisi Seda Açıkoğlu eğitmenliğinde, 26 Aralık  Cumartesi gecesi, Jolly Joker Bursa sahnesinde gerçekleşecek olan Konser Fotoğrafçılığı Atölyesi’nin katılımcıları mini bir fotoğraf yarışmasıyla belirlenecek.

Nikon Türkiye yetkilileri ve Seda Açıkoğlu tarafından seçilecek en iyi 2 konser/etkinlik fotoğraflarının sahipleri, 26 Aralık 2015 Cumartesi gecesi Jolly Joker Bursa sahnesinde gerçekleşecek Konser Fotoğrafı Atölyesi’ne katılmaya ve muhteşem bir konser performansını fotoğraflamaya hak kazanacak. Yarışmaya katılmak isteyen Nikon kullanıcıları en iyi konser fotoğraflarını aşağıda belirtilen linke yüklemeye başlayabilir!

Yarışma Koşulları:
• Yarışma yalnızca Nikon fotoğraf makineleri ile çekilen fotoğraflara açıktır.
• Bursa’da gerçekleşecek olan atölye çalışmasına hak kazananlar, ulaşım ve barınma ihtiyaçlarını karşılamaktan sorumludur.
• Her katılımcı en fazla 3 fotoğraf yükleme hakkına sahiptir. Katılımcıların yüklediği ilk 3 fotoğraftan sonrası değerlendirmeye alınmayacaktır.
• Katılımcıların 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. 18 yaşından küçük olan katılımcılar yarışmayı kazanmış olsa bile (mekânın yaş sınırlamasından dolayı) atölyeye katılamayacaktır.

Başvuru Linki: Konser Fotoğrafı Atölyesi
Son Katılım Tarihi: 21 Aralık 2015 – 17:00
Sonuçların Duyurulması: 24 Aralık 2015 – 12:00 / Nikon Türkiye Resmi Facebook Sayfası

seda2 (Custom)

seda3 (Custom)

seda4 (Custom)

tr_TRTurkish