King Diamond Eşlikli Yeni HammerFall Şarkısı “Venerate Me”ye Buyurunuz

HammerFall, yakında dinleyiciyle buluşacak “Hammer Of Dawn” albümünden King Diamond’ın da eşliğini içeren “Venerate Me” isimli yeni şarkısını paylaştı.

Danimarkalı metal efsanesi King Diamond’ın İsveçli power metal ekibine konuk olduğu “Venerate Me” grubun on ikinci albümü olacak “Hammer Of Dawn”ın ikinci single’ı olarak ulaşıyor kulaklarımıza.

Gitarist Oscar Dronjak şarkıyla ilgili olarak, “İkinci single burada ve bununla çok, çok gurur duyuyorum” diyor ve ekliyor, “Müzik, pandeminin en karanlık, en sönük günlerinde yazılmıştı ve yine de tüm albümdeki en güçlülerden biri olarak çıktı. [Vokalist] Joacim’in fantastik lirik fikri bu parçayı gerçekten öne çıkarıyor ve sonlara doğru özel konuğun ortaya çıkması onu gerçekten çılgınlığa sürüklüyor” diyor.

Şarkıcı Joacim Cans ise şu sözleri ekliyor, “Şarkı, büyüleyici melodiler ve akılda kalıcı bir koro ile aşırı yüklü” diye ekliyor. “Lirik olarak, iki kez öldüğümüz gerçeğiyle ilgili en büyük çabalarımdan biri. İlki son nefesimizi verdiğimizde, ikincisi de adınızı son kez söylediğinde. Adımı söyle ve asla ölmeyeceğim.”

Göteborg çıkışlı grubun uzun süredir birlikte çalıştığı, Opeth ve In Flames albümlerinde de imzası olan Fredrik Nordström’ün yapımcılığını üstlendiği 2019 tarihli “Dominion” albümünün devamı niteliğindeki “Hammer Of Dawn”, 25 Şubat’ta Napalm Records etiketiyle yayınlanacak.

tr_TRTurkish