Kevin Bacon tanınmamak için yüz protezleri yaptırdı

Kevin Bacon yakın zamanda Vanity Fair ile yaptığı bir röportajda fark edilmeden toplum içine çıkmayı deneyebilmek için yüz protezleri yaptırdığını açıkladı. Bacon: “Şikayet etmiyorum ama oldukça tanınabilir bir yüzüm var. Şapkamı ve gözlüğümü takmak sadece bir dereceye kadar işe yarıyor” dedi.

Bacon şöyle devam etti: “Özel efektte uzman bir makyaj sanatçısına gittim, danışmanlık aldım ve bana protez bir maske yapmasını istedim.” Bacon olmamanın nasıl bir şey olduğunu denemek için takma dişler yaptırdığını ve biraz farklı bir burun yaptıran sanatçı Los Angeles’taki The Grove’a gitti ve kimse onu tanımadı.

Bacon “İnsanlar nazik davranmayarak beni bir nevi itip kakıyordu” dedi. “Kimse ‘Seni seviyorum’ demedi. Bilmiyorum, bir kahve veya başka bir şey almak için sırada beklemek zorunda kaldım. ‘Bu berbat bir şey’ dedim. Ünlü olmaya geri dönmek istiyorum.”

Bacon, 1984 yapımı gençlik klasiği “Footloose”daki unutulmaz rolünden bu yana kırk yıldır tanınan bir yıldız oldu. Şu anda iki yeni filmde rol alıyor: “Beverly Hills Cop: Axel F” artık Netflix’te yayınlanıyor ve “Maxxxine” A24 aracılığıyla sinemalarda.

görsek: getty images

haber: variety

What's your reaction?

tr_TRTurkish