Judas Priest Gelecek Albümden Yeni Şarkı “Crown of Horns”u Paylaştı

24 Temmuz İstanbul konseri açıklanarak metal dinleyicisini heyecana sürükleyen Judas Priest, 8 Mart’ta dinleyiciyle buluşacak beklenen albümü “Invincible Shield”dan yeni single “Crown of Horns”u paylaştı.

Daha önce yayımlanan “Panic Attack” ve “Trial by Fire”ın ardından Invincible Shield’dan çıkan üçüncü single olan “Crown of Horns” melodik zenginliği ve gaza getiren gitar solosu ile tam bir heavy metal marşı.

Gitarist Richie Faulkner gelecek albümün biraz daha 70’ler Priest’i olduğunu ve bir gitarist olarak bunu hoş karşıladığını söylemişti.

“Hiçbir şekilde retro bir albüm değil. Progresif anlamda 70’lerin Priest’inin etkisi var ancak kulağa 2023’ün Priest’i gibi geliyor” diyen Faulkner Şöyle devam etmişti,

“Her Priest albümü stilistik olarak kendi başına ayakta durmuştur. Judas Priest DNA’sına sahiptir çünkü karakterler çok güçlü. Ama her zaman biraz farklılık olmuş, o DNA’yı korumuş ama kendi karakterine sahip olmuştur. Açıkça Judas Priest olması anlamında farklı değil ancak kendi iki ayağı üzerinde duruyor.”

24 Temmuz’da İstanbul, Park Orman’da müzikseverlerle buluşacak Judas Priest öncesinde ise nisan ve mayıs aylarında ABD’yi de kapsayan bir dünya turnesi için yola çıkacak.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish