Greta Van Fleet’den Yeni Şarkı “Heat Above” İçin Klip Geldi

Greta Van Fleet, yeni single’ı “Heat Above” için resmi müzik videosunu yayımladı.

Geçen hafta paylaşılan şarkı, Paul McCartney, Foo Fighters, Adele gibi isimlerle yaptığı çalışmalarıyla da bilinen Greg Kurstin yapımcılığında kaydedilen ve 16 Nisan’da Lava / Republic Records aracılığıyla dinleyiciyle buluşacak olan grubun ikinci stüdyo albümü “The Battle At Garden’s Gate” den çıkan üçüncü kayıt oluyor.

Soundu destekleyen etkileyici Hammond B3 org örgüsü ve Josh Kiszka’nın güçlü vokali ile öne çıkan şarkı için basçı / klavyeci Sam Kiszka, önceki albümle yeni albüm arasında köprü kurduğunu söylüyor.

“Öyle görünmese de bu dünyada pek çok sevgi var. Yıldızlara birlikte yükselen “Heat Above” bununla ilgili” diyen Sam, “Bu özel şarkı albümdeki en eski parça. Onu raftan çıkardık, tozunu aldık ve yeniden biçimlendirdik” diye ekliyor.

Geçen yılın sonlarına doğru paylaşılan “My Way, Soon” ve “Age of Machine” şarkıları ile ilk ipuçlarının verildiği ve on iki şarkının yer aldığı albümde grubun, özgürlük, kendi kendini güçlendirme, toplum içindeki güç ve Toprak Ana’ya saygı temalarına değindiği belirtiliyor.

tr_TRTurkish