GOSS’un Yeni Şarkısı “ne olacaksa olsun artık” Yayında

“Ne olacaksa olsun artık, bekleyemem ben kimseyi!”

Kadıköy merkezli bağımsız synth pop / electronic rock ikilisi GOSS “ne olacaksa olsun artık” isimli yeni parçasında, genel olarak içinde bulundukları sıkışmışlık hissini toksik bir aşk metaforu üzerinden anlatıyor.

Birbirine iyi gelmeyen iki eski aşığın, bir gün ansızın karşılaşması üzerine tekrardan alevlenen duygularıyla başa çıkmaya çalışmasını anlatan bu hikâye aslında çoğu insanın aşina olduğu bir konu. İç hesaplaşma ile başlayan bu hareketli parça, ihtimallerin tümüne açılmış gözü pek bir isyan bayrağıyla son buluyor. Enerjik gitarlar ve tansiyonu gittikçe yükselen dinamik vokal partisyonları ile tatlı sert bir çekişme ortaya koyan “ne olacaksa olsun artık” bu yazın önde gelen dans parçalarından biri olmaya aday.

Söz ve müziği GOSS’a ait olan parçanın prodüksiyon, mix ve mastering’ini Yaşar Görkem Arslan üstlendi. Fotoğraf çekimi Saygın Ayyıldız’a ait olan parçanın visualizer’ı ise Serkan Serter tarafından yapıldı.

Gözde Oktaş ve Serkan Serter’den oluşan GOSS’un yeni şarkısı “ne olacaksa olsun artık”, 28 Nisan Cuma günü tüm dijital platformlarda yerini aldı.

tr_TRTurkish