Eskiz Yaklaşan Albümü “Ateşle Beni”den Çıkan Yeni Şarkı ”Bugünlerde” ile Huzurlarınızda

Memleket rock’n roll sahnesinin en dikkat çeken gruplarından Eskiz, beklenen yeni albümü “Ateşle Beni”den paylaşılan yeni şarkı “Bugünlerde” ile dinleyiciyi albüme bir adım daha yaklaştırıyor.

Gitarda Deniz Ağan, davulda Uygar Çetiner ve basta Can Tunaboylu’dan oluşan, enerjik ve patlayıcı sahne performanslarıyla tanınan İstanbul çıkışlı rock grubu Eskiz, 25 Kasım 2022 için hazırladığı yeni albümü “Ateşle Beni”den son tekli “Bugünlerde”yi çıkardı. “Bugünlerde”, Tamar Records ve GRGDN Müzik iş birliğiyle şimdi tüm dijital platformlarda.

Grubun alışageldik enerjik tınılarından farklı olarak, duygusal bir ballad olan “Bugünlerde”, Eskiz’in çok yönlülüğünü de sergiliyor. Parçaya Deniz Ağan’ın Rhodes piyanosuna hüzünlü sözleri ve çellosuyla Yasemin Özler eşlik ediyor.

Bugüne dek “Halim Vaktim”, “Bu Benim Yolum, “Düş Ormanı”, “Disko Japon” ve “Son Dans” şarkılarına kulak verdiğimiz ve uzun zamandır yılın yolu gözlenen albümleri listelerinde üst sıralara yazdığımız “Ateşle Beni”, 25 Kasım’da Tamar Records ve GRGDN Müzik iş birliğiyle dinleyiciyle buluşmayı bekliyor.

tr_TRTurkish