Dünyanın En Küçük Diskosunda Gece Boyunca Dans

Eğer bir parti verdiğinizde “ne kadar çok insan, o kadar çok eğlence” diye düşünenlerdenseniz, düşünceniz teledisko -dünyanın en küçük diskosu-  için tam tersidir.

Teledisko, siz ve arkadaşlarınız için özel bir kulübe çevrilmiş eski bir telefon kulübesi. Disko bozuk parayla çalışıyor. Bir kere giriş ücreti ödediyseniz ve en iyi arkadaşınızın içeride olduğuna eminseniz, parti başlamak üzere.

Dokunmatik ekrandan en sevdiğiniz şarkıyı seçin ve gece boyunca dans etmeye hazırlanın.

Teledisko

Teledisko sıradan bir kulübün yapabileceği her şeyi sunar; sis makinesi, ışık efektleri ve bir disko topu.

Bu parti çok ayrıcalıklı olduğu ve sadece siz ve arkadaşlarınız katıldığı için, sadece bir tek altın kural geçerlidir: Telediskoda ne yaşanırsa, telediskoda kalır.

Ancak, hatıralarınızı anmak için telediskoyu ziyaret ettiğinizde size daha önce vermiş olduğunuz unutulmaz partinin video ve fotoğraflarını sunar.

Teledisko

Teledisko; küçük bir grup insanın birden ortaya çıkan parti verme isteğini giderecek çok seçkin bir icat. Ayrıca parti, kulüp ve eğlence anlayışınızı değiştiriyor. Şimdilik üç adet teledisko bulunmakta; iki tanesi Berlin’de, diğeri ise her yere taşınabilir, hatta sizin kendi partinize bile! Heyecanlandınız mı? Niye bekliyorsunuz? Kırmızı ayakkabılarınızı giyin ve blues yapın. Haydi dans edelim!

What's your reaction?

tr_TRTurkish