Disney’in Han Solo Arayışı

Mayıs 2018’de vizyona girmesi beklenen ve yönetmenliğini Christopher Miller ile Phill Lord’un yapacağı Star Wars’un spin-off filmi Han Solo’nun başrolü için kıyasıya bir rekabet var.

Yapımcı ve ekip karakterle neredeyse bütünleşen Harrison Ford’u aşacak bir etkiyi yaratmanın peşinde. Bunun çok kolay olmayacağını da biliyorlar. Ne de olsa Ford, 2500’den fazla aktörün katıldığı bir seçimin kazananı.

Peki şimdi ne oluyor? Yeni Han Solo olmak için yarışı önde götürenler kimler?

Görünüşe göre neredeyse tüm genç film ve televizyon oyuncuları.

hansololar

Yapımcı Ford’a az da olsa bir benzerliği olan birini istediklerini belirtirken oldukça geniş bir yaş havuzu içinde yüzüyorlar.

Bu havuzda 30 yaşındaki Dave Franco ve 28 yaşındaki Miles Teller da var, 21 yaşındaki genç ve çekici Ansel Elgort ile Disney yıldızı 18’e henüz giren Leo Howard da.

Kast direktörü Jeanne McCarthy de Hemlock Grove dizisinden tanıdığımız Kanadalı oyuncu Landon Liboiron, Gossip Girl’den Ed Westwick ve Harry Potter serisinin Draco Malfoy’u Tom Felton’ı listesine yazmış durumda.

hemlock
Merak edilen bir diğer konu ise, Harrison Ford’un meşalenin genç bir yıldıza geçmesine hayranların bir kısmı gibi üzülüp üzülmeyeceği idi. Aktörün geçenlerde katıldığı Tonigh Show’da Jimmy Fallon’ın sorusuna espriyle karışık verdiği kısa cevap bu soru işaretini ortadan kaldırdı.

“Hayır, ben paramı aldım.”

2727

Aşağıda, Han Solo olma ihtimali süren aktörlerin listesi var. Bakalım ipi göğüsleyen kim olacak?

Dave Franco
Aaron Taylor-Johnson
Miles Teller
Nick Robinson
Leo Howard
Tony Oller
Chandler Riggs
Hunter Parrish
Rami Malek
Landon Liboiron
Ed Westwick
Tom Felton
Joshua Sasse
Logan Lerman
Ansel Elgort
Jack Reynor
Colton Haynes
Max Thieriot

What's your reaction?

tr_TRTurkish