Birkan Nasuhoğlu’nun Yeni Şarkısı “Seni Bana Getir” Yayında

Hem solo projesi hem de grubu Yedinci Ev ile son dönemin en dikkat çeken Birkan Nasuhoğlu, söz ve müziği yine kendisine ait “Seni Bana Getir” isimli yeni şarkısını klibiyle birlikte yayımladı.

“Seni Bana Getir”, 7 Ekim’de “Yolların Gözledim”in yayınıyla başlayan ve hem müzikal hem de görsel dünyasıyla üç parçadan oluşan bir hikâyenin ikinci şarkısı. Şarkıda müzisyen, sevdiği insana kavuşmayı iyileşmenin de başlangıcı olarak görüyor ve bu kavuşmayı ‘kendine gelmesiyle’ özdeşleştiriyor.

Elektrik gitarı da Nasuhoğlu’nun çaldığı Seni Bana Getir, müzik sahnemizin en başarılı klavyecilerinden Burak Irmak’ın dokunuşuyla ambiyans ve derinlik kazanıyor. Şarkının ilk klibe de referans verecek ve hikâyenin devamını anlatacak klibi 11 Kasım’da Birkan Nasuhoğlu YouTube kanalında yayına sürüldü.

2017 yılında yayımladığı “Varsa Yoksa” parçasıyla solo kariyerine adım atan Birkan Nasuhoğlu, ‘folk’ müzikten izler taşıyan güçlü şarkı sözleri ve besteleriyle ön plana çıkıyor.

“Bi’ Fazla”, “Anlat Ona”, “Dike”n gibi milyonlarca dinlenmeye ulaşan parçaların sahibi olan müzisyen; Gökhan Türkmen, Elçin Orçun, Dilhan Şeşen gibi başarılı isimlerle de ortak çalışmalar yayımladı.

Üç yıllık bir aradan sonra tekrar bir araya gelerek dört yeni single ve bir live albüm yayımlayan Yedinci Ev grubunun da vokali ve aynı zamanda tüm parçalarının söz yazarı ve bestecisi olan Nasuhoğlu, yine hepsi kendi parçalarından oluşan solo albümünü 11 Mart’ta yayımlamıştı.

https://open.spotify.com/album/28qBnzzTGQNkL1jCg9Q7wB?si=7Y1FeACuTpGkFWVNjdiP1w
tr_TRTurkish