Avatar’dan İki Yeni Şarkı Birden: ‘Going Hunting’ ve ‘Barren Cloth Mother’

Heavy metal’den melodik death’e oradan endüstriyel ve progresif metal’e uzanan geniş perspektifteki şarkı yapıları ve teatral sunumlarıyla öne çıkan İsveçli grup Avatar, iki yeni şarkıyla dinleyiciyi selamlıyor.

Grup bir kez daha Johan Carlén tarafından yönetilen “Going Hunting”in resmi müzik videosunu ve diğer şarkısı “Barren Cloth Mother”ı paylaştı.

Yeni plak firmasına imza attığını duyuran grup, şimdi Thirty Tigers ile atılan imzayı ve kendi Black Waltz Records markalarının lansmanını kutlamak için bu iki yeni şarkıyı paylaşıyor.

Grup konuyla ilgili olarak şöyle diyor, “Bu bir kutlamayı gerektiriyor, o yüzden bu olayı ve başlamak üzere olduğumuz turu anmak için ‘Going Hunting’ ve ‘Barren Cloth Mother’ ile biraz kulak zarını yırtmayı seçtik. İki şarkı da kendi yollarıyla iç ve dış karanlığı anlatıyor. Karanlık okyanuslarda yol almaya devam ediyoruz, uçuruma bakıyoruz. Bu şarkılar, ne kadar harika olursa olsun, henüz olacakların sadece bir tadımı.”

1 Eylül itibarıyla Magic Sword ve Tallah ile ABD turuna başlayan grubun son albümü “Hunter Gatherer” Ağustos 2020’de dinleyiciyle buluşmuştu.

blabbermouth.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish