Alternatif Müziğin Yeni İkilisi JA, KLAR Taze Tekli “Serzeniş” ile Huzurlarınızda

Alternatif yerli sahnemizin yeni ikilisi JA, KLAR’ın yepyeni teklisi “Serzeniş” BBI Music Co. etiketiyle yayında!

Yenilikçi ve cesur ikili JA, KLAR, post-rock, pop ve alternatif deneysel müziğin sınırlarını zorlayan yeni şarkıları “Serzeniş” ile dinleyicilerin karşısına çıkıyor. Bu yeni parça, grup için yeni bir dönemin başlangıcını temsil ediyor ve dinamiklerin ansızın değiştiği bir yapıya sahip.

“Serzeniş”, JA, KLAR’ın hedeflediği sesin bir adım ötesine geçiyor. Grup üyeleri Emre Özdemir ve Seda Portakal, farklı müzik türlerinden ilham alarak hardcore, klasik, çağdaş, elektronik, alternatif ve pop müzik arasında köprüler kuruyor. Bu çeşitlilik, grup tarafından üretilen şarkılara da yansıyor ve dinleyicilere benzersiz bir müzikal deneyim sunuyor.

Elektronik altyapıları elektro gitarlarla birleştirerek, JA, KLAR elektronicore ve post-core seslerine soft bir vokal ekliyor. Grup, karmaşık synth kalıpları ve kusurlu efektlerle elektronik müziğin sınırlarını zorlayarak, dinleyicileri diğer türlere göz kırpan katmanlı bir karmaşıklık içerisine çekmeyi amaçlıyor. “Serzeniş”, JA, KLAR’ın müzikal yolculuğunda bir kilometre taşı olarak ön plana çıkıyor ve dinleyicilere grup üyelerinin yaratıcılığının ve müzikal vizyonlarını yansıtıyor. “Serzeniş” BBI Music Co. etiketiyle yayında!

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish