Açlık Oyunları’nın Finnick’i Sam Claflin, Peaky Blinders’a Katıldı

Peaky Blinders’ın 5. sezonu için çekimler 50 gündür sürüyor. İçerik sahibi Steven Knight ise serinin filminin çekilmesi için bir fikir üzerinde çalışıyor. Gelecek sezonda yeni karakterlerle izleyiciyi buluşturacak olan Shelby klanı için her şey yolunda gidiyor. Anya Taylor-Joy’un yanı sıra aktör Sam Claflin de diziye katılıyor ve Birmingham çetesi hayranlarına sürprizler vadediyor.

https://www.instagram.com/p/BqyNk1hAa_0/?utm_source=ig_embed

27 Haziran 1986 doğumlu İngiliz oyuncu, ilk oyunculuk deneyimini The Pillars of the Earth ile yapmıştı. Ardından The Lost Future dizisinde yer alan oyuncu, 2011 yılında Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde filmiyle kendini göstermeyi başardı. Fenomen haline gelen Açlık Oyunları serisinde Finnick Odair rolünü üstlenen oyuncu The Quiet Ones, The Riot Club, Pamuk Prenses ve Avcı filmlerinde de boy gösterdi. 2016 yılında ise Emilia Clarke ile Senden Önce Ben isimli romantik komedide başrolü üstlendi.

Oyuncunun Peaky Blinders’taki fiziksel görünümünün nasıl olacağı ortaya çıksa da karakteri hakkında fazla bir şey bilmiyoruz.  Bunu ancak 2019 ilkbaharında öğreneceğiz.

tr_TRTurkish