23 Nisan’da Çocuklara İçi Neşe Dolu Sanat

Aysu Kuşin & Le Monde D’Aysu Sanat Atölyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda kapılarını çocuklara açıyor. İçi neşe dolu sanat ile çocukların creative çözümler üretmesi, sanatın içinde pozitif düşünce ile kendi özgürlüklerini tanımlayabileceği alanlar yaratıyor. Kayıt ücretsiz olup, katılım sınırlı sayıdadır. Acele edin ve bu güzel günde çocuklarınız için farklı bir tecrübeye merhaba deyin.

Aysu Kuşin & Le Monde D’Aysu Sanat Atölyesi, 23 Nisan 2016 tarihinde;  6-9 yaş ve 9-12 yaş arası tüm çocukları sanat atölyesine davet ediyor. Mutluluk garantili, parlayan gözler ve gülen çocuk aktiviteleri olarak adlandırılan, içi neşe dolu sanat atölyesi sizleri bekliyor.

Atölye detaylarında ise; eğlence ön planda tutularak, müzik eşliğinde, farklı boyutlardaki  yüzeylere özgür jestler yapılıyor. 2 el kullanım ile çizim, boyama, ıslak mendil uygulaması ve mürekkep gibi farklı objeler ile eğlenceli dakikalar geçiriliyor.

Çocukların kendini bırakma duygusu geliştiriliyor. Sınırlama ortadan kalkarak, çizgi ve renkler özgürlükle buluşuyor. Nesnelere duygular yansıyor.

Düşlerin arttığı, hayallerin çoğaldığı, özgürlüğün yaşandığı çocuk sanat atölyesinde creative çözümler ve gelişmeler sanatla buluşturuluyor.

Aysu Kuşin2

Tarih                    : 23 Nisan 2016 Cumartesi

Saat                       : 13:30 – 14:30 ( 1 saat)

Yaş Kategorisi  : 6-9 Yaş ve 9-12 Yaş

Ücret                    :  Etkinlik ücretsizdir. Sınırlı sayıda kayıt yapılmaktadır.

Online Kayıt için : www.aysukusin.com[email protected]

İletişim               : Aysu Kuşin & Le Monde D’Aysu Sanat Atölyesi

Çamtepe Sokak, Sadıkoğlu Apartmanı, No: 4B Feneryolu-Kadıköy, İstanbul

What's your reaction?

tr_TRTurkish